|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Power: | 750W |
| Rated Voltage: | 220-240V/110V |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Item Number | F4S |
| Rated Power | 750w |
| Rated Voltage | 100v-127v/220v-240v |
| Interchangeable Plates | Sandwich/waffle |
| Power Source | Electric |
| Products Size | 23*23*7.5cm |
| Products Weight | 1.98kg |
| MOQ | 1000pcs |
Functions & Features








1. Are you a trading company or a manufacturer?
We are a professional trading company located in Ningbo, China.