|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Application: | Wet and Dry |
| Certification: | CE, RoHS, GS, CB, ETL |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Name | home wet dry vacuum cleaner machine |
| Voltage/Power | 22.2V Li-ion / BLDC motor 250W |
| Battery Capacity | 2600mAh, 5C Lithium |
| Charging Time | 4-5Hours |
| Working Time | 17-30mins |
| Color | injection color, Black+custom |
| Place of Orign | Zhejiang, China |
| Packing | 38*38*69cm ( 1PCS ) 7.7KG |





Packing& Shipping
| Package | Each packed in a color box |
| Time of Delivery | 30 Days |
| Shipping Terms | By sea, air or express |
Our Service
1.We can send the sample to you
2.Small order also is Ok
3.Reasonable Price
4.Delivery quickly
5.24Hours online!
About Us


FAQ
1.Are you a trading company or a manufacturer?