|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Application: | Wet and Dry |
| Certification: | CE, RoHS, GS, CB, ETL |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Name | 200W strong suction power Wet Dry Cordless Battery Vacuum Cleaner |
| Material | Plastic |
| Weight | 5.2kg |
| Power(W) | 200W |
| Battery Capacity | 4000mAh |
| Charging time | About 4-5 hours |
| Working Time | About 20-25 mins |
| Package | 1 pieces in a Box |
| Color | White, customized |
| Place of Orign | Ningbo,Zhejiang |
| MOQ | 1000 pieces |





Packing& Shipping
| Package | Each packed in a color box |
| Time of Delivery | 30 Days |
| Shipping Terms | By sea, air or express |
Our Service
1.We can send the sample to you
2.Small order also is Ok
3.Reasonable Price
4.Delivery quickly
5.24Hours online!
About Us


FAQ
1.Are you a trading company or a manufacturer?