|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Capacity: | 5.5L |
| Power: | 1800W |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Item | HF-155TS |
| Functions | Adjustable Thermostat Control Detachable Oil Container LCD Display Non-stick Coating Surface Overheat Protection Light Indicator Observation Window Healthy Way For Fry Without Oil And Less Fat 80% |
| Color | Customized |
| Volume | 0.057CBM |
| Size Of Gift box | 30.3x30.3x35.0cm |
| QTY / CTN | 2pcs |
| Carton Size | 62.0x31.5x37.0cm |
| QTY/Container | 20GP/700 40GP/1540 40HQ/1800 |




